ОСТАННІ НОВИНИ

новости ОСТАННІ НОВИНИ

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ «ЗДОРОВИМ БУДЬ»

БФ «Люди Доброї Волі» в цьому році продовжив акцію традиційного профілактичного обстеження для ВПО та родин учасників АТО.

З середини квітня до кінця травня 2018 р. команда БФ «Люди Доброї Волі» за підтримки НДСП «ОХМАТДИТ» МОЗ України провів профілактичне обстеження більше 550 учасникам.

Даний проект вже третій рік поспіль є прикладом впровадження змін у наданні медичних послуг громадянам України. Звичка проходити щорічний профілактичний огляд та своєчасне звернення до спеціаліста забезпечую більш здорове життя як дорослим, так і дітям.

Учасниками проекту стали жінки віком від 18 до 60 років, діти від 0 до 18 років, які проживають в Україні і мають статус ВПО та родин учасників АТО.

«Здорова людина — міцна Україна». Профілактика та відповідальне ставлення кожного українця до власного здоров׳я – ключові показниками розвитку нації.

Ми дякуємо керівництву та всім лікарям поліклініки НДСП «ОХМАТДИТ» за участь у благодійному проекті!
Ми дякуємо всім родинам, які стали учасника проекту за бажання буди здоровими, за відгуки та щирі слова подяки!

ВІТРИЛА ВОЛІ ТА ЄДНОСТІ

Команда БФ «Люди Доброї Волі» разом із друзями — Київським міським крейсерським яхт-клубом та ГО «Асоціація інвалідів АТО України», 3 червня провели благодійну регату по Дніпру.

Захід об’єднав 10 батальйонів АТО стала, сімей демобілізованих учасників антитерористичної операції, волонтерів, представники органів державної влади та гостей столиці. Військовий оркестр ліцею ім.І.Богуна зіграв Гімн України, після чого усі присутні вшанували память загиблих Героїв хвилиною мовчання та урочисто пустили вінок на Дніпро. Команди розподілили на 25 яхт. Близько 3-х годин проходило захоплююче змагання під парусами.

На березі учасників змагань дружно підтримували команди вболівальників. Після змагань усіх учасників регати та їх друзів запросили до польової кухні та пригостили обідом. Присутніх розважали виступами військові ансамблі.

Дякуємо нашим партнерам за підтримку благодійної ініціативи: Варенична Катюша, Design Trading, Мережі АЗС KLO та Фозі Груп. 

Добавить комментарий